Kurumsal » Yataklı Tedavi Hizmetlerimiz » 

Yataklı Tedavi Hizmetlerimiz

     Devlet Hastanemiz; ana yerleskede iç hastaliklari, kardiyoloji, deri ve zührevi hastaliklar (cildiye), gögüs hastaliklari, gögüs cerrahisi, plastik ve rekonstrüktif cerrahi, enfeksiyon hastaliklari ve klinik mikrobiyoloji  (intaniye), beyin ve sinir cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi, ortopedi ve travmatoloji, genel cerrahi, üroloji, nefroloji, nöroloji, gastroenteroloji,  kulak burun bogaz, göz hastaliklari, fiziksel tip ve rehabilitasyon servisleriyle 300 yatak ile; sehir merkezindeki ek binada kadin hastaliklari ve dogum, çocuk sagligi ve hastaliklari, çocuk cerrahisi servisleriyle 120 yatak ile; Bahçe ek binada iç hastaliklari, genel cerrahi, gögüs hastaliklari, çocuk sagligi ve hastaliklari servisleriyle 25 yatak ile, toplamda  445 yatak ile hizmet vermektedir.

     Servislerde hasta ziyaretleri 13.00-14.00, 19.00-20.00 saatleri arasinda olmak üzere günde iki kezdir. Bir hasta için ayni anda ikiden fazla ziyaretçi alinmaz ve hasta ziyaretleri 15 dakikadan fazla olamaz. Ziyaretçiler hasta yataklarinda oturmamali ve hasta esyasini kullanmamalidirlar. On yasindan asagi ziyaretçi çocuk kabul edilmez. Hastalara disardan yiyecek ve içecek getirmek yasaktir.

       Hastalarin yaninda refakatçi kalmasi hastanin doktorunun lüzum görmesi halinde mümkündür. Refakatçilar,  kurumun verecegi  kimlik kartini tasimak mecburiyetindedirler. Kadin servisinde erkek refakatçi kalamaz. Refakatçilar, tabiblerin direktifleri içerisinde hastalara bakmakla ve kurum disiplinine uymakla yükümlüdürler. Refakatçilara hizmet edilmez.Yogun bakim ünitesinde refekatçi  kalinamaz.